Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

LojraArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Www.si-te-dobesohemi-shpejt

Gjithcka ne lidhje me www.si-te-dobesohemi-shpejt mund ta gjeni ne website e meposhtme.
Ju ftojme te vizitoni nje nga keto faqe per te mare me teper informacione dhe detaje mbi www.si-te-dobesohemi-shpejt.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“Jetojme ne greqi prej 20 vjetesh.Kemi dhe dy femijePer arsye te krizes qe ka rene ketu kemi ngelur qe te dy pa pune dhe per kete arsyje do donim te emigronim ne australi.Profesioni im eshte ndihmes veterinere te cilin e kam ushtruar per pak vite ne greqi,ndersa bashkeshorti im eshte i diplomuar per hidraulik dhe e ka ushtuar zanatin ne Greqi rreth 9 vjet.11 vitet e fundit vazhdon te punoje pllakas dhe marmaras te cilat i zoteron shume mire me pak fjale eshte mjeshter ne mermer .Do doja ju lutem te me jepnit nje zgjidhje.Faleminderit”
Pustuar nga: marjeta ne daten: 20-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Problemi im eshte bashkeshorti,te cilit i eshte shfaqur lefki para disa muajve Do doja te na ndihmoni per te marre vizen te beje nje vizite ne Amerike meqenese shpenzimet e tij deshiron ti paguaj djali i xhaxhait te tij i cili jeton prej vitesh atjeJu lutem shume shpresoj qe ta ndihmoni .Faleminderit!!!”
Pustuar nga: marjeta ne daten: 18-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendejte jam genta jam 13 vjeqare i kam 60 killa do doja ti hiqja disa te lutem mund te me ndihmoni disi ,me ndonje recet apo me ndonje gje tjeter?”
Pustuar nga: genta ne daten: 25-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Jam Arbresha Rexhepi studente e sapo diplomuar ne drejtimin gjuhe dhe letersi frenge ne uneversitetin e Prishtines . Tani qe kam diplomuar kam deshir qe studimet per Master ti kryj ne Kanade , por nuk kam mundesi financiare , a mundemi te me ndihmoni se cilat dokumente duhen per te aplikuar per tu regjistru atje per Master . Faleminderit per mirekuptim .”
Pustuar nga: Arbresha Rexhepi ne daten: 24-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“CANADIAN TOURIST IMMIGRANTS-DEPARTMENT THIS IS HOW YOU WILL REMIT THE FEE FOR YOUR AUTHORIZATION LETTER $291 U.S DOLLARS. You are advice to go to the Western Union with this information and deposit the fee through RAPID Transfer with the name of our Accountant. NAME .:MARIA THREATS DESTINATION.: UNITED STATES OF AMERICA. CITY..BOSTON ADDRESS:.. BOSTON 108 VIMCENT AVE. We have received a forwarding message from the airport immigration Lawyer for the payment of your Authorization letter fee for the issue of your authorization letter and also your passport scan and document code numbers which we have verified correctly in our central system because we are zonal tourist department only for tourist. Canadian Zonal Tourist Coordinators-international Head Office kam bere kompletimin e gjith dokumentacionit edhe akomodimin tek Hotel Marriot me kan ftuar qe te punoj dhe me kan sygjeruar qe te aplikoj per viz turistike ne menyr qe e kam me te leht per viz pas gjith dokumentave qe kam derguar me kan derguar edhe kete adres ku duhet te bej pagesen prej 291 dollaresh per leshimin e letres autorizuese ju lutem me lajmroni se si te veproj apo kjo eshte ndonje rren ”
Pustuar nga: beni ne daten: 28-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si te dopsohem shpejt dhe Ta heki oreksin e tepert ju pershendes”
Pustuar nga: Meli ne daten: 07-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“qfare behet ne bleona maten gjendet vertet apo jan mashtrime ketu ???”
Pustuar nga: astrit caka ne daten: 11-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

www.si-te-dobesohemi-shpejtThe Gamer Tube
Hyr tani ne thegamertube.com dhe lexo me shume per www.si-te-dobesohemi-shpejt!
http://www.thegamertube.com
www.si-te-dobesohemi-shpejtLojra Online
Lexoni me teper per www.si-te-dobesohemi-shpejt duke vizituar faqen lojra-online.net. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.lojra-online.net
www.si-te-dobesohemi-shpejtVetem Lojra
Lexoni me teper per www.si-te-dobesohemi-shpejt duke vizituar faqen vetemlojra.com. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.vetemlojra.com
www.si-te-dobesohemi-shpejtLojra me Makina
www.si-te-dobesohemi-shpejt me shume ne lojramemakina.net. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.lojramemakina.net
www.si-te-dobesohemi-shpejtLojra me Barbi
Hyr tani ne lojramebarbi.net dhe lexo me shume per www.si-te-dobesohemi-shpejt!
http://www.lojramebarbi.net


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Lojra OnlineLojra Online
Lexoni me teper per www.si-te-dobesohemi-shpejt duke vizituar faqen lojra-online.net. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.lojra-online.net
Lojra me BarbiLojra me Barbi
Hyr tani ne lojramebarbi.net dhe lexo me shume per www.si-te-dobesohemi-shpejt!
http://www.lojramebarbi.net
Vetem LojraVetem Lojra
Hyr tani ne vetemlojra.com dhe lexo me shume per www.si-te-dobesohemi-shpejt!
http://www.vetemlojra.com
The Gamer TubeThe Gamer Tube
Lexoni me teper per www.si-te-dobesohemi-shpejt duke vizituar faqen thegamertube.com. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.thegamertube.com
Lojra me MakinaLojra me Makina
Lexoni me teper per www.si-te-dobesohemi-shpejt duke vizituar faqen lojramemakina.net. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.lojramemakina.net

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy